Алгоритм підписання договорів

Який алгоритм роботи з КРЕАР ГРУП? Підписання договорів та виплата відшкодування.

Для отримання конкретного страхового тарифу потрібно заповнити анкету,  визначитись з покриттям (всі чи окремі ризики) обрати рівень франшизи.

Креар Груп котирує, а потім розміщує данні ризики в провідних Європейських перестрахових компаніях Hannover Re (Німеччина) чи Swiss Re (Швейцарія), після отримання згоди на взяття ризиків – узгоджуються умови страхового договору, безпосередньо з господарством.  Також обов’язково (за рахунок страхової компанії) проводиться огляд насаджень незалежними експертами.

Після всіх узгоджень Ми надаємо список з топових Українських страхових компаній через яких підписується договір страхування.

Незважаючи на те, що на перший погляд – процес досить складний, Ви отримуєте гарантоване Європейське страхове покриття та впевненість в тому, що страхове відшкодування по ризикам буде отримано.

При настанні страхового випадку Ви повинні негайно про це сповістити Креар Груп чи страхову компанію. Після цього викликається незалежний агроексперт (за наш рахунок), який оцінює рівень збитків. Пишеться заява на відшкодування. Впродовж 30 робочих днів проводиться відшкодування збитків.

[an error occurred while processing the directive]