Партнери

Креар Груп співпрацює з надійними Європейськими та вітчизняними компаніями, що дозволяє надавати максимальний пакет послуг, а головне гарантувати своїм клієнтам якісні страхові продукти.

  • Swiss Re (Schweizerische Rückversicherungs-Gesellschaft AG, (Швейцарське перестрахувальне товариство) — одна з найбільших перестрахових  компаній у світі. Була заснованав 1863 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Цюриху Швейцарія.
  • Hannover Re – перестрахувальна група, яка є дочірнім товариством холдинговою компанії Таланкс АТ, зі штаб-квртирою в Ганновері, Німеччина. Роком заснування компанії вважається 1966 рік, коли було засновано акціонерне товариство транспортного страхування і перестрахування.
  • Agro Risk Ukraine LLC – це перший незалежний постачальник послуг в Україні, Який спеціалізується на управлінні сільськогосподарськими ризики та надає послуги з комплексної незалежної оцінки діяльності рослинницькіх підприємств (включаючі садівництво та вирощування багаторічних рослин), тваринницький комплексів, тепличних господарств.
  • Agriculture Reinsurance Consultants (ARC GmbH) – заснована в 2005 в Пфунгені, Швейцарія. Компанія є перестрахувальним посередником, що спеціалізуються виключно на страхуванні та перестрахуванні сільськогосподарських ризиків.
[an error occurred while processing the directive]