Плодові

Найбільшим ризиком для садівників є погодний фактор, який являється ключовим для життя рослин та їх врожайності. Тому, в першу чергу, необхідно застрахуватися від непередбачуваних примх погоди.

Ми пропонуємо три основні програми:

  1. Страхування майбутнього врожаю – тут страховим випадком вважається неотримання або недоотримання врожаю багаторічних культур,  отримання врожаю в обсягах, які не відповідають запланованим. Тобто страхувальник отримує різницю між плановим і фактично отриманим врожаєм
  2. Втрата якості врожаю – cуть даної програми наступна, господарство планує отримати перший сорт яблук, але після пошкодження градом, вимушено продати їх за ціною третього сорту. Тут господарство отримаєте страхову виплату в розмірі різниці вартості врожаю.
  3. Страхування рослин – покриває загибель і пошкодження рослин (дерев, кущів) в період дії договору, коли у дерев вмирають підземні або наземні частини, і насадження підлягають викорчовуванню.

[2].

Яке страхове покриття Ви можете отримати?

Покриваються всі можливі фактори втрати або пошкодження врожаю (погодні, захворювання, протиправні дії та інше). Фермер може обрати договір від всіх ризиків, а може вибрати для себе один або кілька ризиків. Наприклад, вирощування яблук в деяких регіонах зі специфічним мікрокліматом провокує велику ймовірність пошкодження врожаю градом, тут можна обрати тільки ризик «Град». Якщо в господарстві встановлені протиградові сітки – Ви можете обрати ризики «пошкодження грибком (Парша)» та «Весняні заморозки».

Також Ви можете застрахувати свій бізнес від протиправних дій третіх осіб – таких як, незаконне захоплення, пошкодження обладнання, крадіжки, підпали та інше.

[an error occurred while processing the directive]