Про Нас

Креар Груп – це перша в Україні агрострахова консалтингова компанія, що спеціалізується виключно на страхуванні підприємств, які працюють в сфері плодово-ягідної та овочевої продукції. Заснована в 2018 році Швейцарською компанією AGRICULTURE REINSURANCE CONSULTANTS (ARC GmbH), яка є провідним консультантом з перестрахування аграрних ризиків в ЄС.

Основним акціонером компанії є доктор Еріх Кастен, він має більш ніж 30-річний світовий досвід управління ризиками у всіх сферах страхування та перестрахування сільськогосподарської продукції. Він здобув великий досвід роботи в Munich Re, Winterthur Insurance Group (тепер AXA-Winterthur Insurance) і Partner Re. Завдяки цьому, Креар Груп має можливість впроваджувати в Україні унікальний Європейський досвід якісного агрострахування.

Cпівробітники Krear Group декілька разів на рік відвідують топові Європейські бізнес тренінги та семінари, що дозволяє йти в ногу з часом та запроваджувати нові тренди агрострахування в Україні. В штаті компаніії працюють провідні спеціалісти з різних галузей аграрної сфери: овочівництво, аграрне право, рослинництво, ризик менеджмент та інше.

При розгляді заявок на страхування ми спочатку пезпосередньо отримуємо котирування від провідних світових перестрахових компаній, таких як Hannover RE та Swiss RE. Це дає можливість надатвати клієнтам 100% гарантію виплати та відносно невисокий страховий тариф.

Які переваги Ви отримуєте при роботі з Krear Group?

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Швидке і оперативне проведення процедур з підготовки договорів;
  • Огляди посівів проводяться в терміни і час який підходить клієнту;
  • Професійна консультація фахових спеціалістів з ризик-менеджменту;
  • Можливість обирати між декількома провідними страховими компаніями та їх умовами;
  • Надійне перестрахування, що дозволяє в разі дотримання всіх умов договору отримати швидке та гарантоване вдшкодування;
  • Зрозумілі та доступні умови страхування, Наша компанія стоїть на стороні клієнта, а не страхової компанії;
[an error occurred while processing the directive]